Značka:

Giorgio Armani je považován za jednoho z nejúspěšnějšího italských módních návrhářů všech dob. Značka Giorgio Armani Cosmetics je srdcem i duší zasvěcená módě- je synonymem naprosté elegance, stylu, exkluzivity a úspěchu. Jejím základem je dokonalé a precizní zpracování a výjimečné textury.

 

Zadání:

Mezinárodní tým Giorgio Armani Cosmetics vyvinul kompletně nový design- velmi luxusní , sofistikovaný a technicky náročný. Tento design bylo potřeba uvést v realitu do prodejen a prvním místem byla pro značku v České republice parfumerie Douglas Debenhams. Základním cílem bylo precizní nastudování nového designu a jeho převedení do technické reality s nejvyšším řemeslným zpracováním.

 

Řešení: Díky svým znalostem a zkušenostem z kosmetického průmyslu a perfekcionismu byla agentura REXY vybrána jako dodavatel zpracování výrobní dokumentace včetně vyřešení technických detailů a dodání kompletního nábytku. Díky složitosti detailů a množství použitých luxusních materiálů byla příprava projektu velmi náročná. Ta stála ale za úspěšným převedením do výrobní reality a kvalitním zpracováním dodaného produktu.

 

Výsledek: První nábytková sestava Giorgio Armani Cosmetics v novém designu byla nainstalována včas a v nejvyšším řemeslném zpracování. Stala se tak referenčním projektem pro ostatní.

 

Projekt: Giorgio Armani Cosmetics Debenhams

 

Dodaný produkt: Nábytek

 

Místo: Parfumerie Douglas Debenhams

 

Datum: 04.014

 

Služba: Výrobní dokumentace, Koordinace výroby, Instalace

 

Oblast: Kosmetika

 

Klient: Giorgio Armani Cosmetics Česká republika

 

 

kreativní interiérová agentura

o rexy

fullservis

projekty

media

blog

kontakt

KONTAKT