Projekt: Kiehl´s Polsko

 

Dodaný produkt: Nábytek

 

Místo: Shopping mall Arcadia, Warsaw

 

Datum: 09.2014

 

Služba: Výrobní dokumentace, Koordinace výroby, Instalace, tvorba Animace

 

Oblast: Kosmetika

 

Klient: Kiehl´s Polska

Značka:

Roku 1851 byla založena v newyorské čtvrti East Village lékárna, která dala vzniknout společnosti Kiehl’s. Kiehl´s nabízí produkty péče o pleť, tělo a vlasy špičkové kvality, v jejichž srdci stojí bohatá farmaceutická tradice a jedinečné znalosti z oblasti kosmetiky a lékárenství. Značka po celém světě přináší svým zákazníků nejen kvalitní produkty, ale i jedinečný servis, který ke Kiehl´s neodmyslitelně patří.

 

Zadání:

Značka Kiehl's se postupně rozšiřuje i do střední a východní Evropy a polský klient stál před významným úkolem otevření svého prvního flagship storu a uvedení značky na trh. Vybral si k tomu jedno z nejfrekventovanějších obchodních center, ovšem s relativně malou a půdorysně komplikovanou obchodní jednotkou. Na otevření bylo kriticky málo času.

 

Řešení:

Díky svým znalostem a zkušenostem z pražského otevření, rychlosti a spolehlivosti byla agentura REXY vybrána jako dodavatel kompletního nábytku pro celý obchod i zázemí. Jelikož značku dobře známe, příprava projektu se zkrátila na minimum a všechen čas jsme mohli věnovat precizní výrobě. V extrémně krátké době jsme tak byli schopni kompletní vybavení obchodu kvalitně vyrobit i nainstalovat v součinnosti s polským dodavatelem stavby.

 

Výsledek:

První flagship store Kiehl´s v Polsku byl otevřen 5.9. a VIP akce se konala v říjnu. Kiehl´s byl velmi dobře přijatý médii i zákazníky, kterých jsou dnes v databázi již stovky.

 

 

kreativní interiérová agentura

o rexy

fullservis

projekty

media

blog

kontakt

KONTAKT