Projekt: Vlasové Studio Vlasty Korbelové

 

Dodaný produkt: Nábytek, Dekorace výloh, Stavba, Úpravy technického vybavení salonu (elektro, osvětlení, audio)

 

Místo: Vlasové Studio Vlasty Korbelové

 

Datum: 06.2014

 

Služba: Koncept, Návrh, Propojení retailu s marketingovými kampaněmi, PR a digital, Vypracování vizualizací a projektové dokumentace, Výrobní dokumentace, Koordinace výroby, Instalace vybavení obchodu a realizace stavby, Dekorace výloh, Staging obchodu a POP materiály, Grafika a tisky, Digital

 

Oblast: Kosmetika

 

Klient: Vlasta Korbelová

 

 

 

Značka:

Vlasta Korbelová založila svůj salon v roce 1995. Kromě velice úzké spolupráce se značkami Kérastase Paris a L´Oréal Professionnel je její vlasové studio již po několik let členem mezinárodní asociace HCF /Haute Coiffure Française/, v jejíž české sekci byla po 5 let uměleckou ředitelkou, nyní stále zůstává členkou uměleckého týmu.

 

Zadání:

Současná stagnující tendence na celosvětovém trhu a jemný pokles v kadeřnictví byl nepříznivě vyvolán a ovlivněn ekonomickou krizí minulých let. Dnes je jasné, že salony potřebují modernizaci – co se týče designu, služeb a vlastních marketingových aktivit. Salon Emotion je celosvětový projekt Divize profesionálních produktů L’Oréal, který vznikl, aby naplnil tyto úkoly: modernizaci kadeřnického průmyslu a znovu přilákaní žen do salonu tím, že přemění jejich návštěvu v salonu ve výjimečný emocionální zážitek. V roce 2013 oslovila značka L´Oréal Professionnel s novým konceptem Salonu Emotion Vlastu Korbelovou, aby se stala pilotní realizací tohoto nového konceptu kadeřnického salonu 21. století a příkladem pro další desítky slaonů ve střední Evropě.

 

Řešení:

Díky svým znalostem a zkušenostem z kosmetického průmyslu, orientací na klienta a potřeby jeho zákazníků byla agentura REXY vybrána jako dlouhodbý partner a ambasador celého projektu Salonu Emotion. Příprava pilotního projektu trvala celých 6 měsíců- bylo potřeba mezinárodní koncept kadeřnické divize profesionálních produktů L’Oréal dobře uchopit a převést do lokálních podmínek, poznat osobnost majitelky salonu, jejího stylu a analyzovat potřeby jejích zákazníků a v neposlední řadě vzít v úvahu i technické možnosti stávajícího salonu. Prošli jsme společně fázemi konceptu, návrhu, vizualizací až po realizační plány, úspěšnou instalaci a natáčení promovidea, PR akci a slavnostní VIP opening.

 

Výsledek:

Salon Emotion Vlasty Korbelové byl přijat s velkým úspěchem u médií i u zákaznic a to díky silnému konceptu Salonu Emotion divize profesionálních produktů L’Oréal, obrovskému nasazení a otevřenosti klientky a znalostí REXY na poli Retail Experience a naladění se na potřeby klientky. Podařilo se vytvořit ojedinělý příklad implementace obecných pravidel pro emocionální zážitek zákazníka na salonu 21.století a interiér, který je nejenom funční a umožňuje tak prodej produktů a služeb,

ale také svým designem odráží osobnost majitelky salonu.

kreativní interiérová agentura

o rexy

fullservis

projekty

media

blog

kontakt

KONTAKT